Oferta

Zdjęcia wykonuję na terenie Rzeszowa i całego województwa Podkarpackiego. Moja oferta obejmuje reportaż od przygotowań u Panny młodej i Pana młodego, poprzez ślub w kościele lub USC i imprezę aż do oczepin. Sesję plenerową wykonujemy w dniu ślubu lub w inny dzień. Wszystko zależy od Państwa. Po wszystkim otrzymują Państwo wysokiej jakości album ze skóry ekologicznej o wymiarach 28x31cm zawierający 100 zdjęć wywołanych na papierze jedwabnym w formacie 15×21 lub wysokiej jakości Fotoksiążkę o wymiarach 30x30cm zawierającą 20 rozkładówek. Do tego dostajecie Państwo płytę ze wszystkimi zdjęciami w wysokiej rozdzielczości.
Jeśli są Państwo zainteresowani moją ofertą zapraszam do spotkania i oglądnięcia przykładowego albumu. Kontakt poprzez e-mail: p i o t r e k . t @ g m a i l . c o m lub pod nr. tel.: 519 121 881.
Wiele Par często zastanawia się co dostanie oprócz płyty ze zdjęciami.. Jak będzie wyglądał ich album ? Jak wygląda foto-książka ? Poniżej prezentuje kilka zdjęć które pokazują właśnie jak będzie wyglądała Wasza pamiątką ślubna.
Album:
Foto-książka: